Červenec 2011

Nepojmenovaný.

5. července 2011 v 12:07 | Mishell Jiránková |  Mé výtvory
Včera jsem si tak hrála s barvama...:)


Převahují teplé barvy (červená, žlutá, oranžová). Bílá je neutrální, růžovo-fialová už se počítá jako studená barva. Minimum zelené a blankytně modré.

Tady naopak převládají studené barvy jako zelená, růžovo-fialová, světle a tmavě modrá a minimálně ve středu fialová.
Vše se má tvorba! Uvádějte prosím, zdroj!

Už jen 4 dny..

4. července 2011 v 20:53 | Mishell Jiránková |  Moje kecy..
Čááu. Zdravím ze svého vyhřátého křesílka, které sídlí u mě v pokoji . (Pardon, to ta dobrá nálada...) Včera jsem přidala jen pár fotek a písničky. Dneska jen článek, protože jsem měla nabitý program. Ráno v 10 hodin s mamčou nakoupit a pak jsem jí pomáhala s dortem. Poté na mě čekal plný koš prádla na vyžehlení a uklizení pokoje (Bože, jak já to nesnáším!). Někdy v 15:30 jsem jela s taťkou a s naším hafanem na očkování (Něco strašnýho! V životě jste neviděli nic tak nechutnýho!), tele- nechtěla se nechat zvážit, takže jsem jí půl hodiny tahala na váhu. Nakonec jí píchla do zadku injekci a vyměnila obojek proti klíšťatům a blechám... Cesta zpátky- děs běs a hrůza. Elina začala po tom očkování slintat, takže jsme se málem utopily v jejích slinách (Zase se omlouvám, tentokrát za ty nechutnosti co tu píšu, ale taková je holá skutečnost! ). Taky si u kolejí rozmyslela, že bude zvracet, proto jsme museli zastavit a ona to vyhodila hned vedle patníku. Dojeli jsme domů, já celá zaplácaná od slin a obalená od chlupů jsem se šla radši vykoupat. Přijeli jsme někdy v 5. Jen proto, že ona je hovádko . Dobře no, pak už jsem nedělala nic. Hrála Need for speed na PS3... Už mám Audi TT- žlutou . No, a teď k tomu nadpisu. Za 4 dny bude u nás pouť a na ní vystoupí skupina Mandrage a Xindl X. Těším se, těším moc, moc, moc ... Ve čtvrtek budu obarvená a možná ostříhaná... Zítra mám jen kosmetiku, takže bych mohla něco přidat. V pátek a v sobotu- to je ta pouť, takže neslibuji, že něco přidám. Když budu mít v týdnu čas, něco přednastavím. A pak už tu budu asi jen 4 dny a odjíždím do Chorvatska na 14 dní... Takže to bude taky přednastavené. Uvidím, jestli budou mít dost rychlý internet na to, abych mohla něco přidat...

Mishell

Foto- Stromy

3. července 2011 v 21:45 | Mishell Jiránková
Vše je moje!

Peter Koťula- Tak ako

3. července 2011 v 21:24 | Mishell Jiránková |  Písničky
Miluji jí!

Kusovka 5.9

3. července 2011 v 18:14 | Mishell Jiránková |  Obrázky


Kusovka 5.8

3. července 2011 v 18:12 | Mishell Jiránková |  Obrázky


Killaz

3. července 2011 v 18:07 | Mishell Jiránková |  Písničky
Která se Vám líbí víc?

1. Chtěl bych ti říct

2. Chtěl bych tě svlíct

MNN: Týrání zvířat

3. července 2011 v 16:38 | Mishell Jiránková |  Můj názor na...
Týrání zvířat je podle mě opravdu hnus! Jakékoliv týrání.. Vždyť ty lidi nevidí, že ty zvířata to bolí?
Je to dost sobecký. Já osobně bych nemohla koukat na ty chundelatý zvířata jak trpí. A teď mluvíme o testování, zabíjení kvůli kůži a ne kvůli tomu, že se prostě nějaká ta kráva musí zabít kvůli jídlu. Rozebereme trochu to testování. Je super, že nám po šampónu Head & Schoulders nepadají vlasy, ale kolik kvůli tomu muselo zemřít třeba psů? A přitom ty psi za nic nemohli.. Ale nemůžou nic udělat. Nemůžou říct "nechte mě nebo vás zabiju"! Nebo kvůli tomu, že si slečny barví vlasy. Taky kvůli tomu mělo rozleptanou kůži docela dost zvířat než vymysleli správné složení... Je to hnusný. A o kosmetice se už vůbec nebavím! Je to jedno a to samé. Pořád dokola.. Ty zvířata byli, jsou a budou chudáci, protože s tímhle nikdo nic nehodlá dělat! A to je špatný..

Místo pro reklamy

3. července 2011 v 16:06 | Mishell Jiránková
Jelikož jsem si všimla, že mi sice přibývají komentáře, ale nejsou spojené s články, rozhodla jsem se to skončit. Pokud nemáte k danému tématu co dodat, nepište nic! Ty Vaše řetězáky, které když nerozešlu do hodiny tak umřu si strčte někam. Jediná reklama→ MAŽU a BLOKUJU daného návštěvníka! ;) Toť vše.

Moje nejoblíbenější seriály

2. července 2011 v 22:10 | Mishell Jiránková |  Téma týdne
Mých 7 nejoblíbenějších seriálů

1. Simpsonovi
Populární žlutá rodinka, která dokáže rozesmát snad každýho. Bart, Maggie, Homer, Líza, Marge a pes Spasitel. Miluju tuhle famílii. Ovšem, poslední dobou jsou už jednotlivé díly nudné už to není jako dřív.


2. Zoufalé manželky
Bree, Gabi, Susan, Lynette a Edie jsou zoufalky, které si dělají "naschvály". Dobrý seriál. Na podzim by měla být nová série.


3. Griffinovi
Griffinovi tak tam jsou úplně šílené postavy které jsou velmi vtipné. Serialu se celkem povedl dabing. Škoda že na Coolu už dlouho nevysílali nové epizody(asi dlošly prachy) a furt stejné epizody otáčej dokolečka.


4. South Park
To je pecka, ve které je všeho dost. U tohohle seriálu občas brečím smíchy. Ty postavy jsou protivný, zlý, sprostý a jsou to šílení rasisti :D. Kenny, Eric, Butters a Kyle.


5. Futurama
Podívejme se společně do budoucnosti. Můj jeden z nejoblíbenějších animáků. Bender má dobrý hlášky a Leela má úžasný jedno oko. Fry je typický smolař- co se všeho týče. Pracuje jako poslíček. Je tam mnoho dalších skvělých postav. Miluju tento seriál.


6. Jmenuji se Earl
Další seriál, u kterého se válím smíchy. Rendy- ten mi zlepší náladu pokaždý, když se na to podívám. Ovšem, mohli by natočit další sérii. Taky jsem jednu dobu uvažovala, že bych si taky udělala seznam co má Earl. Ale to bych asi musela věřit na karmu...


7. Teorie velkého třesku
No, co dodat. Taky vždycky pořádná porce humoru.